سامانه پژوهش و فناوری سازمان آب و برق خوزستان- اخبار و رویدادها
آغاز به کار نمایشگاه ها ی هفته پژوهش وزارت نیرو به صورت مجازی

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1399/10/27 | 

مدیر دفتر نوآوری، توسعه فناوری و پژوهش‎های کاربردی سازمان آب و برق خوزستان ضمن تبریک هفته پژوهش به پژوهشگران صنعت آب و برق کشور و به خصوص پژوهشگران سازمان آب و برق خوزستان، از آغاز هفته پژوهش در وزارت نیرو به صورت مجازی خبر داد.


آغاز به کار نمایشگاه ها ی هفته پژوهش وزارت نیرو به صورت مجازی > سامانه اینترانت سازمان آب و برق خوزستان
به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان،داریوش بهارلویی ضمن اعلام این خبر گفت:  روز ۲۵ آذر در تقویم کشورمان بعنوان  آغاز هفته پژوهش نامگذاری شده ،که همه ساله در این ایام سازمان آب و برق خوزستان و دفتر نوآوری و توسعه فناوری با ایجاد غرفه در محل نمایشگاه های استان و یا تهران حضور فعالی داشته است.
وی افزود: امسال با توجه به شرایط خاص به وجود آمده به دلیل وجود ویروس کویید۱۹  وزارت نیرو اقدام به برگزاری هفته پژوهش به صورت مجازی در نیمه دوم ه دی ماه نموده است . دفتر پژوهش‎های کاربردی نیز همچون سال‎های گذشته با ارائه دست‎آوردهای مهم پژوهشی در این رویداد مهم شرکت کرده و امید است نظر مخاطبان خود را جلب نماید
مدیر دفتر نوآوری و توسعه فناوری در مورد چگونگی و نحوه ورود همکاران علاقه مند در این جشنواره بیان داشت: در ابتدا از همه همکاران محترم سازمان دعوت بعمل می آوریم که به آدرس سایتniroortfair.nri.ac.ir وارد شده و در گام بعد، گزینه نشست ها و کارگاه ها را کلیک نمایید.سپس نشانگر موس را روی  راهنمای نحوه ورود گذاشته و به صفحه اصلی ورود نمائید.وقتی در صفحه اصلی قرار گرفتید کلمه ثبت نام را زده و برای خود ایجاد حساب کاربری ایجاد نمایید.در مرحله بعد با داشتن حساب کاربری که ایجاد نمودید وارد فضای جشنواره می شوید و نشانگرها به صورت تابلوهای راهنما شما را به کلمه ورود به جشنواره هدایت می کنند. در آنجا گزینه های ورود به سالن ها، کارگاه ها و نشست ها به نمایش گذاشته شده که علاقه مندان می توانند به راحتی برای شرکت در کارگاه و یا نشست نام نویسی نمایند .
بهارلویی یادآور شد:داشتن نرم افزارAdobe Connect Addin for Windows بر روی رایانه برای شرکت در کارگاه ها و نشست ها الزامی است.
نشانی مطلب در وبگاه سامانه پژوهش و فناوری سازمان آب و برق خوزستان:
http://rnd.kwpa.ir/find.php?item=1.11.217.fa
برگشت به اصل مطلب